Aktualności
Drukuj Zmniejsz tekst Powiększ tekst Cofnij
28.08.2017

W dniu 25.08.2017 na boisku MOS w Strzelcach Opolskich odbyła się impreza integracyjna „Koniec wakacji już… ostatnia szansa na podróż dookoła świata”. Organizatorami imprezy były: Gmina Strzelce Opolskie, Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ,Komenda Powiatowa Policji, Zakłady Karne ze Strzelec Opolskich, Środowiskowy Dom Samopomocy, firma Kronospan, Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat Strzelce Opolskie oraz Bank Spółdzielczy w Leśnicy.
W imprezie wzięło udział ok. 200 dzieci z terenu Gminy Strzelce Opolskie. Wśród atrakcji, które czekały na dzieci była zabawa z wodzirejem, który zabrał zebranych w podróż dookoła świata. Konkursy plastyczne zorganizowane przez przedstawicieli Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat Strzelce Opolskie oraz Młodzieżowego Klubu Profilaktycznego „ Przedwiośnie” cieszyły się dużym zainteresowaniem. Ponadto w ofercie imprezy znalazło się: malowanie twarzy „Wesoła buźka” i balonów „Uśmiechnij się”, warsztaty dla rodziców i dzieci „Zrób mi Mamo lalkę szmaciankę” prowadzone przez Środowiskowy Dom Samopomocy, „Babcia Cię nauczy… czym skorupka za młodu” prowadzone przez Strzeleckie Seniorki oraz pokaz sprzętu policyjnego i medycznego.

Całość poprowadził wodzirej, który zaangażował do zabawy wszystkich uczestników, a udział w poszczególnych konkurencjach i konkursach nagradzany był drobnymi upominkami. Uczestnikom zabawy zapewniono także poczęstunek.

Składamy serdeczne podziękowania sponsorom, m.in.: Panu Grzegorzowi Pyka – Skup, Przetwórstwo i Sprzedaż Artykułów Mięsnych z Jemielnicy, Pani Ewie Winnik – Produkcja i Sprzedaż Pieczywa, Panu Rafałowi Domeredzkiemu – Piekarnia „Osiedlowa”, Przedsiębiorstwu „Artim” z Opola, Panu Joachimowi Spyra – Usługi Ogólnobudowlane.

Łączymy pozdrowienia dla wszystkich osób, które przyczyniły się do organizacji imprezy. Jesteśmy wdzięczni za okazane wsparcie.


powrót

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Adrian Kastura (2017-08-28 14:26:05)
Informację zmodyfikował(a): Adrian Kastura (2017-08-28 16:20:16)