Aktualności - Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelcach Opolskich

Logo BIP
Biuletyn informacji publicznej

Wyszukiwarka

Przejdź do: strona główna
Przejdź do: mapa serwisu
Przejdź do: Kontakt
Przejdź do: Wersja kontrastowa serwisu


Menu główne


Wybierz zakres fitrowania aktualności:

29 listopada 2022
Od 1 grudnia 2022 r. w Ośrodku Pomocy Społecznej można składać wnioski o wypłatę dodatku elektrycznego.


17 listopada 2022
Gmina Strzelce Opolskie przystąpiła do rządowego programu sprzedaży paliwa stałego. Gospodarstwo gospodarstwo domowe będzie mogło kupić maksymalnie 3 tony węgla w dwóch okresach zakupowych.


4 listopada 2022
Z tej okazji, w kościele św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich o godz. 10:15 odbędzie się msza św. w intencji wszystkich potrzebujących. Przed kościołami św. Wawrzyńca i Podwyższenia Krzyża Świętego, odbędzie się zbiórka do puszek z przeznaczeniem na wsparcie i pomoc dla potrzebujących oraz dla „Przytuliska” przy ul. Marka Prawego w Strzelcach Opolskich.


25 października 2022
Gmina Strzelce Opolskie zamierza przystąpić do rządowego programu sprzedaży węgla zgodnie z uchwaloną przez Sejm ustawą o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe.


22 września 2022
Od 21 września, Ośrodek Pomocy Społecznej przyjmuje wnioski o wypłatę dodatku dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła (pelet drzewny, drewno kawałkowane, inny rodzaj biomasy, gaz skroplony LPG, olej opałowy)


19 września 2022
Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że Gmina Strzelce Opolskie nie otrzymała jeszcze od Wojewody środków finansowych na wypłatę dodatków węglowych. Realizacja zadania jest finansowana ze środków Budżetu Państwa. Wypłata dodatków zostanie uruchomiona niezwłocznie po wpłynięciu środków do Ośrodka Pomocy Społecznej.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Adrian Kastura (2010-12-01 12:42:50)
Informację zmodyfikował(a): Adrian Kastura (2022-11-30 12:10:13)
Liczba odwiedzin: 1994

Stopka

Zamknij