SENIOR+

Logo BIP
Biuletyn informacji publicznej

Wyszukiwarka

Przejdź do: strona główna
Przejdź do: mapa serwisu
Przejdź do: Kontakt
Przejdź do: Wersja kontrastowa serwisu


Menu główne


Gmina Strzelce Opolskie/Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelcach Opolskich przystąpił do realizacji zadania współfinansowanego ze środków otrzymanych z budżetu państwa w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020, Edycja 2017, Moduł I „Utworzenie i wyposażenie placówki „Senior +” przy ulicy Parafialnej 2 w Strzelcach Opolskich. Adresatami utworzonego Klubu „Senior +” będą osoby z Gminy Strzelce Opolskie powyżej 60 roku życia, które borykają się z problemami wieku starczego min. ograniczoną sprawnością psychoruchową, brakiem akceptacji i poczuciem osamotnienia.

Celem zadania jest zwiększenie atrakcyjności oferty kierowanej do Strzeleckich Seniorów oraz podwyższenie standardu świadczonych usług na rzecz osób starszych.

Nasza placówka będzie usytuowana w centrum miasta, co ma szczególne znaczenie dla potrzeb osób starszych. W wyniku realizacji zadania publicznego, placówka będzie posiadać pomieszczenia do zajęć rehabilitacyjno-ruchowych z wyposażeniem dostosowanym do wieku uczestników, pomieszczenie klubowe, pracownię plastyczną, łazienkę przystosowaną do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

Kwota otrzymanego dofinansowania to 149 700,00 PLN

Planowany termin zakończenia realizacji zadania do 30 listopada 2017r.
Wybierz zakres fitrowania aktualności:

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Adrian Kastura (2017-07-27 07:57:31)
Informację zmodyfikował(a): Adrian Kastura (2017-07-27 08:01:00)
Liczba odwiedzin: 1007

Stopka

Zamknij